11.09.2020 08:50
počet zobrazení: 1705

Diskriminace?

Stavebnice úlu je v provozu od roku 1970 – včetně. Téměř neuvěřitelných 51 roků. Není to ale jen Stavebnice. Celá řada dalších věcí si žije vlastním způsobem na naši zahradě a včelíně.
Jedna stará a osvědčená poučka ale říká: Nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte. To se snadno řekne. Po padesáti letech soubojů a podrazů spíše platí: Stokrát nic umořilo osla. Kde si stále doplňovat energii, když ještě jeden podraz nedozněl a už je tu další.

O co tady jde?

Za celou moji aktivní činnost nemám přístup do časopisu Včelařství. Kolik je těch, kterým stále vadím? Ve skutečnosti rozhodně nežádám nějaká privilegia. Každý člověk ale dostal od pánaboha SVOBODNOU VŮLI. Může se proto rozhodnout, jak se bude v rámci platných zákonů zodpovědně chovat.

Zákon také pamatuje na POMLUVAČE. Tuším, že za pomluvu mohou být i čtyři, nebo dokonce i čtyři a půl roku NA TVRDO! Zde ale platí – Když není žalobce, není soudce. To je PRAVDA. Přesto bych se pokusil použít slova jedné básně: Však na pány v krytém voze také někdy trhne, jednou se jim kolo zláme, jindy vůz se zvrhne. Ještě bych měl asi připomenout jednu obligátní větu: NEZAVĚŠUJTE, JSTE V POŘÁDÍ! Nikdo z Vás vytrvalých POMLOUVAČŮ nemůže vědět, zda již není v pořadí na SPRAVEDLIVOU „odměnu“

Nyní ještě musím zodpovědně prohlásit, že mi je všech Vás, kteří se mě snaží POTOPIT líto. To je UBOHOST takhle se chovat. Zatím se všem Vám daří zajistit, že nemohu na stránky časopisu Včelařství. Jeden vlivný pán, který má samozřejmě také jméno vykřičel v Nasavrkách na CELÝ SÁL, že DOJEDU NA VTEŘINOVÉ KRMÍTKO. Pana Dr. Ing. Fr. Kamlera mohu ujistit, že se to NIKDY NESTANE! To krmítko je tak dokonale FUNKČNÍ, něco takového nepřipadá v úvahu! Řada lidí toto krmítko používá a nevidí důvod, proč by na tom cokoli měnili. Krmítko je možné kdykoli do úlu snadno vložit i vyjmout a při krmení nepřijít se včelami do styku. Celý úkon je až směšně jednoduchý – NĚKOLIK VTEŘIN. Existuje i další věci na mém včelíně, které nemají konkurenci.

Jelikož celé roky nesmím na stránky časopisu Včelařství, zařídil jsem si webové stránky. Na tyto stránky dávám to, co napíši. Je pravda, že za  tuto činnost nemám žádnou odměnu. Je to NESPRAVEDLIVÉ, ale nejde o život. Samozřejmě že vím, že článků je vlastně NEDOSTATEK, nemohu s tím ale nic udělat. Za články, které vyjdou autoři dostanou nějaký OBNOS. Těch pár ŠPRDLÍKŮ jim nezávidím. Více mi vadí úroveň některých z nich a je mi líto těch, kteří jim věří.

Závist a pomluva nepatří rozhodně mezi ctnosti, které ŠLECHTÍ ČLOVĚKA. Jde v každém případě o cosi ZAVRŽNÍHODNÉHO. Proč se někteří lidí k této činnosti uchylují? Chybí jim charakter? Vždyť přece musí počítat s tím, že to PRASKNE. Ač to bude znít nelogicky, pravda má NÍŽŠŠÍ SPECIFICKOU VÁHU a proto vždy vyplave NA POVRCH. Někdy to trvá zbytečně dlouho a škody mohou být značné. Na oné pomyslné HLADINĚ se nakonec pravda VŽDY objeví a se všemi důsledky.

Kdybych měl teď hned vyjmenovat nebo napsat co všechno je na mém včelíně, zaručeně na něco zapomenu. Vše vzniklo v jedné a té samé MAKOVICI. Stejné ruce to pak vždy vyrobily. Kde již mohla včelařina být, kdyby mocných pomlouvačů nebylo.

Celá generace lidí používající výraz DO TŘETICE. O jedom jménu již byla řeč. Druhé jméno je MVDr. Miloslav Peroutka. Ten tvrdí, že výnosy medu dosahované na našem včelíně nelze vypočítat. Nedokáže si totiž dosadit správná čísla, a proto má výsledek nesmyslný.  (kolik dokáže donést jedna včela za jednotku času to nikdo neví) jeho argumenty postrádají logiku. Celá jeho akce proti mě je poplatná přísloví: Kdo chce psa bít, hůl si najde. To, že má výnosy možná jen poloviční, má svoji příčinu. Když se řekne Stavebnice, vůbec NETUŠÍ, o čem je řeč. Na našem včelíně nikdy nebyl a jeho argumenty postrádají logiku. Pravdu nikdy nehledal, neví ani jak.

A ten DOTŘETICE? Jiří SLÁMA z CHLÍSTOVA. Jím psaný pomlouvačný dopis mám v peněžence a byl poslán na JISTOU adresu. O jeho autorství není pochyb – i v souvislostech. Jeho jednání je vždy stejné – NEPŘÁTELSKÉ. Z čeho jeho nepřátelské postoje pramení, neví ani on. Rozhodně to není něco CHVÁLIHODNÉHO.

Původně jsem neměl v plánu nějaká jména uvádět. Nakonec zvítězila „zlatá střední cesta“ a alespoň do některých jmen jsem píchnul.

Existuje i jistá historická skutečnost o třech králích, oni byli také tři, dokonce přes hranice tisíciletí se dochovala i jistá „průpovídka“ A ty třetí (nebo černý) co ty vzadu, vystrkuješ na nás bradu.

Někdo možná právem namítne, jak se mi ke TŘEM KRÁLŮM mohla připlést trojice diametrálně něčeho jiného? Tři králové jako historický fakt dějin lidstva, který potvrzuje to, co se tenkrát odehrálo budou stát se vším tím ostatním jako MAJÁK.

A na ty tři pomlouvače, o kterých jsem se taky zmínil si asi nikdy nikdo NEVZPOMENE! Trojici lidí může úspěšně napsat dějiny, ale také udělat ostudy HROMADU a KOPEC.

V nadpisu je slovo DISKRIMINACE, to samozřejmě platí, jen bych přibalil ještě slovo PODRAZ

DOVĚTEK: Byl jsem také na seznamu Přednášejících odborníků. Na moje přednášky nebyly DOTACE, proto nebyly evidovány, nikdo je nepočítal. Proto jsem byl vyřazen pro NEPLNĚNÍ POVINNOSTÍ ze seznamu Přednášejících oborníků. Moje reakce byla jasná – VRÁTIL jsem medaili tuším „Vzorný včelař“ i diplom. Také nepřijal 500 Kč odměnu. Toto vše proběhlo POTICHU bez jakékoli odezvy ODKUDKOLI.
Jak je to evidováno na ČSV? Mimo informace o vyškrtnutí, nemám ani čárku  ?? To o něčem SVĚDČÍ. Nepláču, ale myslím si SVOJE. Mám proto svůj WEB a články píši VLASTNORUČNĚ A ZDARMA.

Chce-li mne kdokoli POMLOUVAT a odsuzovat, nechť překoná to, co jsem napsal a dosáhne lepších VÝSLEDKŮ ve VČELAŘINĚ.

Mohu samozřejmě použít další jména zveřejnit, jisté SKUTEČNOSTI, kterým jsem byl vystaven v NASAVRKÁCH ještě v době, kdy jsem byl zván do Nasavrk jako Přednášející odborník.

Jména těch „přednášejících“, kteří mi USPĚŠNĚ odmítali DÁT SLOVO mám v „živé paměti“ – V BARVÁCH

Ti, kteří jsou zváni do Nasavrk jako PUBLIKUM, nemají jen „právo“ sedět a mlčet, ale mají skutečné PRÁVO zasáhnout do toho o čem se v sále v Nasavrkách mluví. TEČKA.
 
kvalitní serverhosting TELE3 s.r.o.

Copyright © 2000 - 2024 Včelařství Josef Jaroš
Powered and created by TELE3 s.r.o. | XHTML 1.0 | CSS 2
Počet přístupů dnes: 11, celkem 174703 od 1.7.2010