25.09.2018 08:52
počet zobrazení: 2043

Vejmutovka? (ach jo – proč!)

Abych použil ihned srozumitelnou větu. Vejmutovka je pro moji maličkost pouze špatné palivo. Propagátoři Vejmutovky by se měli pokusit pořádně se nadechnout a poctivě zvážit situaci.

Jaký je váhový rozdíl Vejmutovky a jiného materiálu? Zanedbatelný! Kam dospěl automobil – a kam se posunuli včelaři? To je ale HANBA. To je ostuda!! Včelařům stále stačí kus jakéhosi prkna. Jejich názory jsou naprosto bez jakékoli fantazie, bez snahy se zodpovědně zamyslet a posunout VÝŠE! Každé prkno, i když bude dovezeno třeba z TRAMPTÁRIE, zůstane PRKNEM. (z tramtárie) Samozřejmě, že nic prkenného nemůže splnit požadavky, jaké mají včely na svoje obydlí. Úl z prkna, (jakéhokoli) bude vždy poplatný tomu, z čeho vznikl. Tudy cesta nevede. TEČKA!


Nemá smysl, abych znovu opakoval zásady, které jsem již popsal v předešlých článcích. Ti, kteří to budou chtít pochopit, tak to pochopí a pro moje úhlavní nepřátele je každé další řádky i čárky škoda. Mám to vyzkoušené. Dokonce mám pocit, že se jedná o něco, jež lze nazvat i „spiknutím“. Mám úhlavní nepřátele i Z.O. H. Brod, kde jsem členem!

Z těchto zdrojů byly i jisté pomluvy poslané na Ústředí ČSV i jinam. Již před mnoha lety.

Zřejmě většina článků na mám webu prošla redakcí Včelařství. Zde ale jejich stopa končí. Uveřejnění se jaksi nekonalo. Nezbylo mi, než se s tím smířit, (těžce) a zařídit se jinak. Nevím, kolik času mi ještě zbývá v prostoru a čase a tak konám– samozřejmě stylem – kdo chceš kam, pomožme mu tam.

Zhruba před měsícem se pan inženýr Chroust pokusil intervenovat pro uveřejnění mých článků a já mu za to děkuji, i když „v tom nejedu“. Rozhodně jsem to nebyl já, kdo jej o to požádal. Po všech těch patáliích jsem na to dávno rezignoval. Současný šéfredaktor byl na našem včelní v roce 2016 – v dubnu. Nic ze slíbeného se nekonalo – KDO TO BLOKUJE? Časopis jsem dávno ODEPSAL, je to škoda, ale je to tak. Všichni, kteří se okolo časopisu pohybují by si měli uvědomit, jaká je jejich POVINNOST – šířit nové poznatky a poznání pro včely a včelaře. Jakákoli jiná snaha do včelaření NEPATŘÍ!

Jestli je jistý Pán přesvědčen, že jsem něco dělat měl a cosi zase dělat neměl, proč nešel ROVNĚ. Vzkazovat cokoliv není potřeba.

Také mne napadlo, z čeho jistá nenávist vychází. Pan XY asi nějaké této pomluvě uvěřil a jedná z této pozice. To ale není dobré vysvědčení pro kohokoli. Každý člověk by si měl hýčkat svoje logické myšlení i svědomí a snažit se dobrat objektivní PRAVDY!!

Na našem včelíně se objevuje stále více lidí, a ti chtějí znát CELOU PRAVDU. Výsledky, kterých je na našem včelíně dosahováno, je zajímají a pomluvy jdou jaksi bokem.  A to je dobře.

Pravda jde cestou osamělou
A leckdo o ni zlomí hůl…

Atd…. Říká Karel Bradáč

 
kvalitní serverhosting TELE3 s.r.o.

Copyright © 2000 - 2024 Včelařství Josef Jaroš
Powered and created by TELE3 s.r.o. | XHTML 1.0 | CSS 2
Počet přístupů dnes: 19, celkem 168221 od 1.7.2010